Title Image

Kontak ons

NGK Welgemoed

Kontak ons

Kantoorure:

Maandag – Vrydag:
8:00 – 16:30

Kantoornommers:

Tel: 021 913 2320
Faks: 021 913 4857

Adres:

Diasstraat 15, Welgemoed,
Bellville, 7530

Ons Leraars

DsHeerden

Ds. Heerden van Niekerk

hvn@cast-sa.co.za
0219133520 / 0837017011

DsWouter

Ds. Wouter van Velden

wouter@ngkwelgemoed.co.za
0824192118

DsNelis

Ds. Nelis Janse van Rensburg

cjrens@telkomsa.net
0219131849 / 0828212730

Jakkie S 2

Ds. Jakkie Strachan

jakkie.strachan@ngkwelgemoed.co.za
0605398724

Personeel

Fritz-Brand---17-April-2019

Administratiewe Bestuurder

Fritz Brand

fritz.brand@ngkwelgemoed.co.za
0219132320 / 0827808685

oompie

Jeugwerker

Vakant

Megan-Herselman

Ondersteuningdiensbeampte

Megan Herselman

ontvangs@ngkwelgemoed.co.za
0219132320

CV Photo2

Fasiliteitebeampte

Albert Smit

albert.smit@ngkwelgemoed.co.za

0219132320 / 0824657048

Gerswin-Faans

Faktotum

Gershwin Faans

0219132320 / 0624147119

oompie

Skoonmaker

Vakant

Handige nommers

Administrasie en Diensverhoudinge

Voorsitter: Fritz Schade
Kontak: fritzs@absa.co.za

Eiendomme

Voorsitter: Izak Retief
Kontak: izakretief@mweb.co.za

Geldsake

Voorsitter: Jan Kotze
Kontak: jan.kotze@pkf.co.za

Funksies

Laai jou 2021 Kalender af of kom haal jou kopie by die kerkkantoor.

Stuur ‘n boodskap

Maak kontak met ons.

Onthou asseblief om ons te laat weet van enige lief of leed in die gemeente.